SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Nail Filler Conclear Anti-Imperfection Anti-Yellowing
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Nail Filler Conclear Anti-Imperfection Anti-Yelloing. Një trajtues i jashtëzakonshëm bukurie për thonjtë të cilat, në sajë të formulës së saj të veçantë të bazuar në vitamina A, E dhe F, kalciumit, algave dhe Panthenol garanton rezultate të dukshme në çast dhe një veprim progresive rigjeneruese dhe zbut sipërfaqen e thonjve mbulon te verdhen qe krijohet. Ushqen, mbron dhe forcon thonjtë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12105 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »