SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Sun Effect Blusher Color Champagne
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Sun Effect Blusher Color Champagne. Një kompakt pluhur i ofruar në një lara-lara origjinale të ngjyrave në perla të artë, të përsosur për të dhënë hije intriguese të errëta dhe të lehta. Shumë forme e natyrshme mer fytyra nga kombinimi i veçantë prej ari dhe bronzi tonet e bëjnë atë një produkt të përsosur si një pluhur bronzing, si dhe një blusher. Zgjedhja e dy ngjyrave: shampanjë dhe rum. Produkti aplikohet lehtë me një furçë. Përmban vaj jojoba për rehati maksimale dhe vitaminë E si një antioxidant.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12126 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »