SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Sun Effect Highlighting All Over
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Sun Effect Highlighting All Over. Edhe përmes kozmetikë, ju mund të ndihmojë pak veshjet e mbremjes ne vere ndihmon për të vënë në linjen e qafes nje dritë te duhur. Janë veçanërisht të përshtatshme për te sjellë një çehre të bukur. Perle e lehte drite dhe pigmenti i artë sigurojën pamje të përsosur. Aplikohet me një furçë të madhe pluhuri.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12120 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »