SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Silk Effect Bronzing Powder Color Bali
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Silk Effect Bronzing Powder Color Bali. Jep fytyrës tënde një hije natyrore tanned dhe në të njëjtën kohë zbut lëkurën dhe mbron në sajë të formulës së saj të veçantë të bazuar në pluhurat ultra micronized dhe Lauroil Lysine. Për të ringjallur çehre ose për të rritur dhe të intensifikojë një cirk të artë, perfundoi këtë make-up Silk Efekti Bronzing Powder. Unike dhe e paimitueshme, kjo ka qenë gjithmonë pluhuri më popullore bronzing shitur. Ultra-light dhe i butë, në vetëm disa sekonda ajo i rrit fytyrës me hije delikate të tejdukshëm kohë të artë, ngjyrë, në të njëjtën kohë, duke garantuar një hidratues të vlefshme dhe veprime mbrojtëse.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12138 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »