SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Silk Effect Bronzing Powder nr 12
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Silk Effect Bronzing Powder nr 12. Për të dhënë lëkurës një çehre të shëndetshme të natyrshme si ngjyra e diellit mund të jetë në krye me një shtresë e Mëndafshit Effect Bronzing Powder. Makeup unik dhe të paimitueshëm, i butë dhe i lehtë, duke i dhënë në sekonda tonet kafe transparente në fytyrë dhe ka një hidratues dhe veprim mbrojtëse. Ajo është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash ngjyra margaritar apo hije mbytur e përsosur për theksuar nxirjen ose për lëkurës se zbehtë, dhe dekoron me një efekt natyral rrezatues atë fillestar. Ju vetëm duhet të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë ngjyrë tuaj çehre.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12134 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »