SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Bronzing Powder Blush Extra Light
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Bronzing Powder Blush Extra Light. Pluhur i ri bronzing, kompakt dhe në mënyrë të veçantë, ofron ngjyra natyrore dhe lëkurës ndriçues. Jep një ndjesi të këndshme, ultra të rehatshme si një "lëkurë e dytë". Por për këtë rast, ky produkt mund të përdoret gjithashtu. handy si blusher shkëlqim me pigmente margaritar këto pigmente përballen korrigjim lehtësim përmes një lojë efektive midis të errëtes dhe të lehtes. Në dispozicion në shumë ngjyra, përmban vaj jojoba, vitaminë E dhe një filtër UV për hidratues efektive dhe veprimeve mbrojtës.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12128 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »