SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stilolaps Superscript i Personalizueshem me Ngjyre dhe Logo
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stilolaps Superscript i personalizueshem me ngjyre dhe logo. Material cilesor dhe stampim jetegjate i logos tuaj. Zgjidhni me siper ngjyren dhe skedarin e logos (PSD, AI, JPG, PNG, etj.) perpara se te beni porosine. Ngjyra e zgjedhur vlen per elementet dhe logon. Stilolapsat prodhohen nga nje fabrike moderne, me e madhja ne Ballkan per materiale promocionale. Prodhimi behet me teknologjine me te avancuar Gjermane, Arburg, permes makinerive te sofistikuara robotike dhe staf te kualifikuar inxhinieresh. Lenda e pare importohet nga Gjermania dhe eshte e certifikuar per vetite antibakterike.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12146 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »