SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Bronzing Powder Cristalli Di Sole
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Bronzing Powder Cristalli Di Sole. Per Fytyren Qafen dhe Dekolten. Për të ndricuar apo të rritur dhe intensifikuar ngjyrën e artë përbërjen me një aluzion e Mëndafshit Effect Nxirje. I butë dhe i lehtë në sekonda jep fytyrë hije e artë dhe transparente, duke siguruar një hidratues të vlefshme dhe veprime mbrojtëse.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12145 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »