SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar SILK EFFECT MAXI BLUSHER/EYE SHADOW
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Silk Effect Maxi Blusher/Eye Shadow color Trama Ambrata e butë, cilësi e lehte. Mund të përdoret si hije. Provo përzierjen e ngjyrave për të krijuar një grim të sofistikuar dhe natyrore.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12161 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »