SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Buzkuq Supergloss Instant Volume Wet Effect 12 ml
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Supergloss Instant Volume Wet Effect color sand sparkling. Një shkëlqim i vërtetë 'super', me të dhënat e performancës. Ajo i vesh buzët me një vello të lagësht ngjyrë shampanje që lë te shkelqyer te lëmuar dhe e bën atë më të plotë dhe plumper, falë ekskluzive Glossing agjentët e tij dhe një përbërës me bazë bimore aktiv i cili 'plumps' buzët eshte ushqyes dhe hidratues tregojnë të njëjtën kohë. Përveç kësaj, ofron një veprim efektiv anti-plakje për shkak të shtimin e Sepilift ®, një kompleks të reja biomjekësore e cila nxit sintezën e kolagjenit, mbron fibra elastike dhe lufton radikalet e lira.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12159 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »