SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tharëse Remington
Çmimi :
€47.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tharëse Remington Dual Turbo Fuqia: 2000 wat. Modeli Turbo per tharje të fuqishme dhe saktësi stilimi 3 mundësi gradimi temperature 2 mundësi per vendosje shpejtësie Mundëson ajër të ftohtë. Teknologji jonizimi për mbrojtjen e flokut nga dëmtimet.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12200 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »