SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tharëse Remington Mini
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tharëse Remington Mini Fuqia: 1000 wat. Modeli Turbo per tharje të fuqishme dhe saktësi stilimi. 3 mundësi gradimi temperature. 2 mundësi per vendosje shpejtësie. Praktike per tu paketuar per udhetime.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12223 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »