SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rosso di Montalcino 2009
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rosso di Montalcino, 2009, Il Vino dei Poeti, 75 ml - 14% vol. Futur ne shishe ne distilerine Bottega, Siena, Toscana. Vera eshte e pafiltruar. Per me shume kliko ketu dhe ketu

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11565 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »