SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
COLLISTAR Lip Gloss Volume And Wet Effect Sparkling White 15 ML
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
COLLISTAR Lip Gloss Volume And Wet Effect Sparkling White 15 ml. Vëllim dhe efekt i lagësht e bardhë i butë ështëi lehtë per tu aplikuar për buzët. Gloss krijon efektin e buzëve me lagështi dhe i bën ata më të rëndë. Në zemër të gloss lip është një bio-kompleks inovative Sepilift ®, e cila ka një efekte anti-plakje, nxit sinteza e kolagjenit, mbron fibrat elastike dhe lufton radikalet e lira. Gloss mund të përdoren vetëm, dhe mbi të kuq buzësh.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11422 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »