SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Collistar Perfect Nails Enamel Green Lamemat 10 ML
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Perfect Nails Enamel Green Lamemat 10 ML. Manikyr per thonj me sforcues green lamemat me formulë ultrastability që promovon shpejtë manikyrin e thonjve dhe tharje te shpejt, i pajisur me një furçë profesionale, duke e lejuar të zbatohet llak nga kontakt të parë. Vitaminat A dhe E të cilat janë pjesë e llakut per mbrojtje, ushqyes dhe për të forcuar thonjtë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11409 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »