SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Super Koncentrat kunder celulitit, krem nate 200 ml
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Super Koncentrat kunder celulitit, krem nate 200 ml. Inovativ, i lehtë për t'u përdorur dhe jashtëzakonisht efektiv, ja dedikon suksesin e veçantë Micro - Patch ®, qe garanton efektivitetin e dyfishtë. Lejon një përqendrim shumë të lartë të parimeve aktive anticellulite që zhvillohen nëpërmjet lëkurës dhe çlirohen gradualisht gjatë natës, kur indet e lëkurës janë më të hapur për trajtim dhe përbërësit aktivë absorbohen më lehtë. Efektiviteti i jashtëzakonshëm i formulës është i garantuar nga një superconcentrat i fuqishem i substancave anti - celulit. Kafeina dhe carnitina ndihmojë për të zvogëluar akumulimet e lokalizuara. Në sajë të përqendrimit të saj të veçantë, vetëm disa pika të aplikuara në zonat e prekura me celulitin janë të nevojshme për të marrë rezultate të dukshme qe në mëngjes. Formuluar posaçërisht për përdorim gjatë natës, kjo është ideale ose si një trajtim individual ose si një trajtim shtesë për të përshpejtuar rezultatet e trajtimeve anticellulite te ditës. Nate pas nate efektet e celulitit ulen në mënyrë progresive dhe pas një muaji të trajtimit, silueta shfaqet plotësisht e rimodeluar. Efektivitetit i provuar shkencërisht ne 80 % te grave, ku ka ulje ne perimetrin e kofshës dhe zvogëlim te efektit portokall.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10661 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »