SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Krem Fondent Rihidratues 400 ml
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Rehydrating Krem Fondent Rihidratues 400 ml. Krem intensivisht ushqyes, hidratues dhe rivendos tonin dhe elasticitetin në lëkurë. Ky krem ka një cilësi jashtëzakonisht të këndshme dhe jep një ndjesi të mirëqenies për trupin. Projektuar veçanërisht për llojet e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme, ai kombinon performancë të lartë, mirëqenie dhe kënaqësi multi ndijore. Me perberje bimore dhe gjalpi, jep nje butësi të menjëhershëme në lëkurë dhe garanton një veprim të gjatë e të qëndrueshem ushqyes dhe hidratues, duke eliminuar vrazhdësine dhe ndjesine e pakëndshme të lëkurës të ngushtë. Gjalpi cupuacu jep përkulshmëri dhe garanton një veprim të gjatë e të qëndrueshme hidratues. Gjalpi Shi, bajamet ofrojne ushqim intensiv si dhe mbrojtje.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10660 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »