SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Magnifica Krem Riparues
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar paraqet një specialiteti revolucionar me efektivitet të dyfishtë: riparimin dhe kunder njollave te errta. Pikat e errëta zbehen, toni e lëkurës bëhet edhe më dhe, në sajë të shtimit te një parimi specifik të ndritshëm, fytyra merr një ndriçim të jashtëzakonshëm, ndërsa lëkura bëhet gradualisht më kompakte, dinjitoze. Krem me faktor mbrojtes 15.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10658 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »