SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ACME Universal usb 2.0 card reader
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ACME Universal usb 2.0 card reader Dimensioni: 105(W) x 18(H) x 23(D) mm Lloji: Universal USB 2.0 Card Reader Kolori: e zeze Te tjera: Sistem windows,xp, vista,2000, E lehte per tu perdorur vetem beni lidhjen me kompiuterin tuaj dhe sistemi e ben njohjen.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9892 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »