SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Magnifica, serum 50 ml
Çmimi :
€68.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Perfecta Perfection Serum, po krijohet për femrat mbi 70 vjeç, por është gjithashtu ideal edhe për lëkurat më të reja si një trajtues intensiv. Ky riparues i thelle, intensiv i cili përmban Cellular Repair-Kompleks, një kombinim i dy ekstrakteve bioteknologjike per riparimin e ADN-së e qelizave të lëkurës, mbron lëkurën nga dëmet e shkaktuara nga rrezet UV. Që në aplikimin e parë, rrudhat ulen dukshëm, dhe lë lëkurën te bute. Fytyra bëhet gjithnjë e më kompakte.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10657 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »