SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Magnifica, krem perqark syve, 15 ml
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Magnifica, krem perqark syve 15 ml. Krem trajtues riparues dhe mbrojtes. Ky krem përdoret çdo ditë në zonën e syve. Formula e tij përmban mikrosferat e acidit Hyaluronic, largon rrudhat dhe e ben lekuren me te bute, me vitaminë E e cila përballon radikalet e lira duke përforcuar dhe ringjalljen indet e qepallës. Ai gjithashtu përmban rregullisht ® - Age, një perberes aktiv marrë nga soja dhe orizi (veçanërisht efektive në reduktimin e qeseve te syve), e cila stimulon microcirculation kapilar te lëngjeve, duke përmirësuar futjen e oksigjenit ne inde. Absorbohet lehte, dhe e bën lëkurën të butë dhe të qetë, duke i dhënë një pamje të freskët dhe të ndritshme për syte. Gradualisht bëhen më të dukshme rezultatet: linjat e bukura janë zbutur jashtë, rrudhat janë zvogëluar, konturet e syve bëhet më kompakt, duke marrë një pamje më rinore.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10656 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »