SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VAL delle ROSE, Morellino di Scansano, 2009
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo vere eshte prodhuar ne Ndermarrjen Bujqesore Val delle Roese, ne pronesi te familjes Cecchi. Klima tipike mesdhetare, bashke me nje natyre te veçante te tokes, percaktojne orientimin e Ndermarrjes, drejt verërave cilësore. Maturimi komplet i rrushit, kujdesi gjate fermentimit dhe vjetersimi i metejshem ne karate, i japin kesaj vere një kompleksitet aromatik interesant te integruar ne nje strukture të gjërë. Sherbehet ne temperature 16 - 18 grade C. 750 ml, 13,5 % vol. Per me shume kliko ketu

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10615 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »