SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lares Per Fytyre Me Vaj Trendafili 250ml
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lares Per Fytyre Me Vaj Trendafili 250ml Të gjitha pronat e jashtëzakonshme të rosehip mbyllur në këtë pastrues xhel i dobishëm që butësisht pastron lëkurën, duke i dhënë fytyrën tuaj çdo ditë freski të butë. Ideal për lëkurë të thatë dhe të shënuar, masazhohet nje herë në fytyrë dhe kthehet në një shkumë të butë dhe delikate që mund të hiqet me ujë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9989 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »