SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lares Delikat Per Fytyren 100 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lares Delikat Per Fytyren 100 ml Rajs Venus ka një traditë të lashtë : kultivimi i saj është vendas në Kinë , ku ai ishte dashur shumë nga perandorët e lashtë për vetitë e saj ushqyese dhe, thuhet madje edhe një nxitës. Prandaj e ka emri Venus ose oriz i ndaluar . Featuring një ngjyrë të errët, kjo është një oriz veçanërisht i pasur me proteina dhe minerale dhe ka një aktivitet antioxidant të çmuar. Vetëm për të bërë aspektet më të dobishme e orizit Venusit, ne kemi krijuar një linjë të anti plakjes të dedikuar për të gjitha gratë që duan të kujdeset për bukurinë e tyre duke besuar në fuqinë e natyrës. Të gjitha prodhimet në linjën kanë qenë formuluar pa silicones, ngjyra dhe lloje të caktuara të preservatives dhe kanë një përqindje të lartë të natyrshme dhe aktive që rrjedhin nga Rajs, ndër të cilatekstrakt Venere oriz, vaj oriz organik, dylli Rajs, oryzanol Gamma dhe niseshte oriz . Një mus i butë në një gjest të vetme që efektivisht largon papastërtitë kozmetike dhe i jep ngushëllim të menjëhershëm dhe butësi të lëkurës. Formula e tij lëshon të gjitha virtytet të ekstrakt antioxidant e Venus Rajs bio dhe e lë lëkurën të përkryer të pastër, dhe të gatshëm për të marrë trajtimet e mëvonshme.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9976 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »