SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aloe Vera Nektar Bukurie 100 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aloe Vera Nektar Bukurie 100 ml Një mus i butë dhe me gëzof që është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës: me nje hap në mënyrë efektive largon papastërtitë, duke rivendosur freski në fytyrë. Formula e tij, i pasuruar me virtyte të shënimeve hidratues Aloe Vera, ben zbutjen dhe eshte teper qetësues, ajo e lë lëkurën të përkryer të pastër, dhe i butë për një freski totale. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9968 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »