SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piceta Te Lagura Per Pastrim Tualeti 25 Cope
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Piceta Te Lagura Per Pastrim Tualeti 25 Cope Fshin në pëlhurë të butë jo të endura, janë zgjidhje ideale për të pastruar dhe për të eleminuar të gjitha gjurmët e kozmetikë nga fytyra dhe sytë, në mënyrë të shpejtë, efektive dhe të butë në të njëjtën kohë. Formuluar me ekstrakt kamomil, qetësues dhe lehtësues, e lë lëkurën të butë. Paketë praktike prej 25 copa është ideale në lëvizje. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9964 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »