SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhel Pastrues Tualeti Per Fytyren 250 ml
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xhel Pastrues Tualeti Per Fytyren 250 ml Formula Xhel i butë për të pastruar fytyrën tuaj dhe për të hequr të gjitha gjurmët e grimit nga sytë gjithashtu, pa djegur syte. Quillaia është i njohur edhe si dru të Panamasë, nga saponins ekstrakt bimore e cila siguron veprim veçanërisht të butë spastrimit. Përdoret çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, e ben lëkurën të freskët dhe të butë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9962 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »