SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Per Fytyre Te Yndyrshme 75ML
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Per Fytyre Te Yndyrshme 75ML Ideal për pastrim te thellësishem per fytyrën dhe qafën, sidomos në prani të papastërtive të lëkurës. Ajo përdor parimin aktiv pastrimi nga balta, një ilaç të lashtë dhe tejet efektive që largon toksina dhe sebum. Ai gjithashtu përmban ekstrakt rodhe cila i jep asaj një veprim delikat manaferre. Për të rivendosur shkëlqim drite dhe shkëlqimi në fytyrë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9953 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »