SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Pastruese Dhe Hidratuese 75 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Pastruese Dhe Hidratuese 75 ml Për efekt bukuriE pastron, dëlir dhe në çast të ndriçon me një çehre të thellë dhe delikat. Pastrimi dhe veprimtaria astringent nga balta e kombinuar me fuqinë qetësuesE të ekstraktit të jamball, sheshon lëkurën jep qëndrueshmëri. Cilësi e butë dhe delikate, ajo është e përhapur bukur pa tharje e lëkurës. Pas aplikimit, rezultatet janë të menjëhershme: lëkura eshte pastruar, duket e ndritshme shenjat e lodhjes janë zbutur dhe fytyra është i freskët dhe rrezatuese. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9952 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »