SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Hidratuese Me Lule Manjole 75 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Hidratuese Me Lule Manjole 75 ml Shprehni ringjalljen trajtim, zvogëlon shenjat e lodhjes dhe stresit dhe i jep një nxitje rigjeneruese e lëkurës, sidomos asaj te thatë dhe të shurdhër. Aktiviteti antioxidant i ekstraktit të Manjoles e kombinuar me fuqinë e jashtëzakonshme të filler acidit Hyaluronic dhe hidratues, ju japin energji dhe vitalitet per lëkurën nje ndjenjë të fortë dhe më dinjitoze. E cilësi është e butë dhe delikate dhe aroma e saj të jep një kënaqësi qetësues për shqisat. Pas aplikimit, rezultatet janë të menjëhershme: lëkura eshte e hidratuar, relaksuar, shenjat dhe shenjat lodhjes janë zbutur dhe fytyra është e freskët dhe e ndritshme. Vetëm 3 minuta per tu dukur e bukur. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9951 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »