SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Skrab Me Molle Jeshile 75 ML
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Skrab Me Molle Jeshile 75 ML Lëkurën e freskët, e ndritshme dhe pastrohet me këtë trajtim aromatik 2 në 1: mund të përdoret si një pastrim pije për të hequr papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga fytyra juaj dhe të lënë në për disa minuta për një trajtim më të thellë. Prania e lëngut të koncentruar mollë, të pasur në polyphenols, me pronat antioxidant njihen, dhe dell'Allantoina, hidratues dhe qetësues, ajo e lë lëkurën të butë. Vetëm 2-3 minuta për një fytyrë që lulëzon në të gjithë bukurinë e saj natyrore. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9950 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »