SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Perreth Syve 30 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Perreth Syve 30 ml Një trajtim i express, për të parandaluar dhe për të zvogëluar formimin e qeseve dhe qarqe të errëta, të japin freski të re në sy dhe per te luftuar tendenca për çehre të errët. Kombinon veprim të peptides soje dhe oriz, të cilët i mbrojnë integritetin e kolagjenit dhe elastin , veprimtaria me ekstrakt boronice, i cili e mbron kapilarët dhe zvogëlon tendencën në ënjtjes. Vetëm 5 minuta që të duken më të freskët. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9949 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »