SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Me Mandarine dhe Argjil 75 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Me Mandarine dhe Argjil 75 ml Balta dhe Mandarin, një kombinim fitues për të pastruar baltën e lëkurës tërësisht ndyrë të veprimit absorbues dhe balancimin ka qenë gjithmonë e rekomanduar për aftësinë e saj për të hequr papastërtitë dhe unclog poret. Vaj esencial i mandarines, rrit tonet e lëkurës qetësues natyrisht për një fytyrë të freskët dhe një çehre të qetë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9948 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »