SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Me Kajsi dhe Skrab Fytyre 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Me Kajsi dhe Skrab Fytyre 50ml Një trajtim bukurie 2 në 1: pluhur grimcuar, të marra nga kernelit kajsi, aktet me një shtresim i butë që eliminon qelizat e vdekura dhe papastërtitë. Vaj Kajsi, të pasura me vitamina, zhvillon zbutje, ushqen me antioxidant. Një veprim të dyfishtë për një rezultat të dyfishtë: lëkura është e rezatuese dhe e butë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9947 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »