SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Detergjent Xhel Per Fytyren 100 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Detergjent Xhel Per Fytyren 100 ml Një xheli i freskët dhe delikate, ideal për pastrimin e lëkurës apo të papastër. Ka një veprim të dyfishtë: në sajë të exfoliating mikro-granula, largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë, më shumë freskuese dhe minimizon poret. Ekstrakt grejpfrut, të pasura me vitamina, posedon astringent pastrimi, dhe ushqyesve që i japin elasticitet lëkurës dhe ndriçim. Përdoret çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, i jep një hov të bukurisë në lëkurë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9946 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »