SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Fytyre Me Fruta 100 ML
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Fytyre Me Fruta 100 ML Eliminon papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës duke përdorur exfoliating veprimit acid glycolic. Në lëkurë të pastër, aplikoni një shtresë e hollë e produktit nga balli në bazën e qafës, duke shmangur zonën rreth syve dhe buzët. Pasi të thatë, ajo formon një film i hollë që mund të hiqet me lehtësi. Është e rekomanduar për të përsëris procesin një herë në javë për të marrë një fytyrë të freskët dhe të ndritshme. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9945 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »