SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Fytyre Nga Deti Vdekur 100ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske Fytyre Nga Deti Vdekur 100ml Maska ofron një nxitje të energjisë dhe vitalitetit, liron lëkurën e qelizave të vdekur dhe papastërtitë dhe siguron zbutje Vepron posaçërisht për kombinimin ose lëkurë me vaj si ajo pastron thellë, ajo është gjithashtu ideale për revitalizimin e lëkurës se shurdhët dhe te pa padepërtueshme. Pas çdo aplikim, fytyra do të shfaqet më rrezatues dhe revitalizuar. Ajo shfrytëzon të gjitha vetitë e Mud detit të vdekur, të pasura me elemente të çmuara (Kalciumi Magnezi, kaliumi dhe natriumi) dhe formula e saj është pasuruar edhe me një përbërës aktiv, Physiogenyl,Mangani, përmbajnë zink, dhe natriumi, e cila rrit zbutjen e lëkurës. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9944 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »