SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maske Fytyre 75 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maske fytyre 75 ml Pastron lëkurën, duke i dhënë fytyrë një vështrim natyrisht te ndritshme. Ajo përmban ekstrakt kastravec, e cila ka veti astringent, lehtësues dhe qetësues. Falë veprimit pastrimin me ekstrakt rodhe dhe të përbërësve të tjera aktive me origjinë bimore, kjo maskë thith sebum tepërt dhe heq karakteristike unaesthetic shkëlqim pamjen e ashtuquajtur T-zone hundë dhe mjekër ballin. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9943 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »