SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pure Skin Krem Dite Per Fytyre 50ML
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pure Skin Krem Dite Per Fytyre 50ML Një formulë inovative efektivitetin e saj me ekstrakt exfoliant saj dhe veprim pastrimi që, jo vetëm rinovon lëkurën, por edhe thellësisht ushqen atë. Ajo gjithashtu ka micronised minerale, me një veprim të padepërtueshme nga drita, që kontrast efekt me shkëlqim, në mënyrë tipike prej lëkure të papastra. Dhe menjëherë lëkura e fytyrës duket të shëndetshme, për një bukuri vezulluese që zgjat gjithë ditën. Nënshtruar testeve, kremI ka treguar se ka veti balancuese sebum. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9940 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »