SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Miel Fiore Krem Per fytyre 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Miel Fiore Krem Per fytyre 50ml Mjalti është një nga ushqimet më të pastër, natyrore; ajo është e përbërë kryesisht nga sheqeri, rreth 80%, dhe ajo ka një efekt të qëndrueshme hidratues. Për këtë pronë të mirë njohur, një tjetër zbulim i rëndësishëm që na çon të besojmë në veprim të fuqishëm antioxidant e mjaltë. Studimet e kryera në lloje të ndryshme të mjaltit kanë theksuar të pranisë së substancave që janë në gjendje të bllokojë këmbëzën e proceseve radikale në bazën e plakjes së lëkurës. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9938 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »