SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tonik per Fytyren Mediterraneo Almound 250ml
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tonik per Fytyren Mediterraneo Almound 250ml Rikthen shkëlqimin dhe smoothness në fytyrë. Prezenca në formulën e vajit të ëmbël bajame dhe një përzierje e sheqerna siguron ushqim dhe hydration. Dhe ideale për të gjitha llojet e lëkurës, është përdorur pas spastrimit të rivendosur lëkurën tuaj për bilancin e saj natyrore për një bukuri që lulëzon çdo ditë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9935 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »