SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce lekure per Meshkuj
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce lekure per meshkuj te prodhuara me lende te pare te nje cilesie te larte. Veshja e jashtme dhe e brendshme prej lekure i ofron komoditet kembes suaj. Jane teper te rehatshme dhe praktike. Prodhuar nga nje firme shqiptare , e cila ka shume vjet qe punon per tregun e huaj dhe firma te njohura si : Lacoste , Hugo Boss , Clarc's etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9932 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »