SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem Hidratues Per Fytyren 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem hidratues per fytyren 50ml Një krem që është një dietë e përditshme e vërtetë për të lëkurës, e aftë për të bërë sasinë e duhur të ushqyerit dhe hydratimin e indeve dhe për të parandaluar shenjat e para të rrudhave. Forcën e saj dhe elasticiteti qumështi lehtësues i ëmbël me vaj bajame aktiviteti i kombinuar i një përzierje e sheqernave që mbajnë ujë në sipërfaqe të lëkurës duke e bërë atë të butë. Përveç kësaj, Shea Butter siguron sasinë e duhur të ushqyerit dhe mbrojtjen sunscreen siguron një foto nxiti plakjen. Virtytet e jashtëzakonshme e këtij krem Cilësi dhe perthithet shpejtë dhe delikate aromë bajame që do të kënaqet shqisat. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9930 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »