SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rosa Mosqueta del Cile Krem Fytyre Nate 50 ml
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rosa Mosqueta del Cile Krem Fytyre Nate 50 ml Trajtim intensive per naten me formulën e pasur dhe specifik te shfrytëzojnë orë e gjumit, ato në të cilën lëkura është më pranuese trajtimet kozmetike. Ushtron një ushqyes për praninë e Rose Hip naftës në përqindje shumë e lartë 10%, konsiderohet si një produkt unik për të konfirmohen pronave. Pasuruar me Natural Mandorle me kusht ekskluzivisht për Bottega Verde rrjedh nga kombinimi i lipoproteins bajame ëmbël dhe Vitamina E, anti-lirë radikal, është ideale për ata me lëkurë veçanërisht të thatë dhe i dehidratuar. Një trajtim i vërtetë per nje rizgjim te bukur ne mengjes. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9928 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »