SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rosa Mosqueta del Cile Krem Fytyre Dite 50 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rosa Mosqueta del Cile Krem Fytyre dite 50 ml Eshtë një shumëllojshmëri e trendafilit të egër në rritje të kufizuar në një zonë malore të ekstraktit Kili e manave të saj ishte në përdorim shekuj më parë nga njerëzit lokal për të mbrojtur lëkurën dhe për të reduktuar shenjat e plakjes. Ajo sjell rezultate të shkëlqyera në kozmetikë për të trajtuar linjat e shprehjes dhe, në përgjithësi, rastet e plakjes së lëkurës. Rosehip përmban një përqindje të lartë të vitaminës E, Omega3 dhe Omega 6 të cilat mbrojnë qelizat dhe për të luftuar efektet e radikaleve të lira. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9927 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »