SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem Dite per Fytyren 50ml
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem Dite per Fytyren 50ml Ky produkt mbron ndjeshem ne sajë të veprimit të përbërësve të saj aktive, duke përfshirë Zanthoxilum alatum, rrjedh nga një bimë shumëvjeçare amtare në Kinë, të njohur nga efekte qetësuese. Në vivo Studimet kanë treguar vetitë e këtij aktive për të zbutur ndjesi e nxehtësisë tipike e lëkurat e ndjeshme. Për këtë ajo është në gjendje për të reduktuar ndjeshëm ndjesi të dhimbshme të tilla si nervozizëm dhe parehati. Për një fytyrë të mirë te kujdesur ne detaje. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9926 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »