SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pura Pelle Tonik per Fytyren 125ML
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pura Pelle Tonik per Fytyren 125ML Një produkt me aktivitete unike sebum balancuese dhe astringent, përmban një përzierje të mirë të përbërësve aktivë, duke përfshirë edhe ekstraktin e shelgut, me exfoliating jashtëzakonshme dhe pastrimi. Një gjest themelor për bukurinë e lëkurës, e cila ndihmon për të rivendosur rehati maksimale te lëkurës, në sajë të veprimit të veçantë të saj astringent, një reduktim i dukshëm i poret. Rezultati është një fytyrë e fresket, elastike, uniforme dhe të ndritshme. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9925 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »