SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Olivo Tradizione Mediterranea Krem Fytyre 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Olivo Tradizione Mediterranea Krem Fytyre 50ml Protagonisti që nga kohërat e lashta, jo vetëm në tryezë, por edhe në botën e bukurisë, Olive Oil origjina duket të jetë i lidhur në disa toka në jug-perëndim dhe u dërguan pastaj në Egjipt, Greqi dhe, së fundi, në Italinë jugore dhe Sicili. Madje edhe atëherë, cilësitë e saj të mahnitshme, ka gjetur sukses të madh edhe si ushqim dhe si një përbërës kryesor në eliksir bukurie. Vaj ulliri është në fakt një nga më të mirë në mesin e vajra bimore për shkak të përmbajtjes së tij të lartë të acideve yndyrore, vitamina . Ajo ka aftësinë e mrekullueshme për të luftuar plakjen dhe përkeqësimin e lëkurës dhe të flokëve, duke ruajtur elasticitetin dhe përkulshmëri, thelbësore për ndriçim dhe të shkëlqejë. Bottega Verde ka kapur në këtë linjë e kozmetikës që edhe njëherë të ofrojnë mënyra më efektive për të ruajtur bukurinë tuaj. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9924 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »