SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tonik Per Fytyren 150 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produkti ideal për të përfunduar spastrimin e përditshme ribalancuar lëkurën dhe eliminimin e shëmtuar shkëlqim tipik i kombinimit. Një tonik që punëson të gjithë efikasitetin e astringent, kastravec dhe normalizimit, dhe përdor një përzierje e përbërësve të veçanta forum: zink sebum balancuese, ekstrakt rodhe, astringent dhe pastrimi. Për një lëkurë dinjitoz dhe të freskëta. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9923 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »