SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem Per Fytyre Te Kombinuar 50 ml
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem per fytyre te kombinuar 50 ml Kombinimi lëkurës, ndoshta më shumë se çdo lloj tjetër të lëkurës, kërkojnë produkte të veçanta dhe efektive, që janë në gjendje për të moisturize disa zona të fytyrës dhe të pastrojë të tjera sidomos ballin, hundë dhe mjekër, dmth Zona e T. Radiance Linja e Bottega Verde ka një numër të produkteve, bazuar në kastravec dhe përbërësit të tjera natyrore, të dizajnuara për të përmbushur këtë nevojë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9922 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »